Do modelowania ciała, jak i usuwania drugiego podbródka, używamy wielozadaniowej platformy medycznej izraelskiej marki Alma Lasers łączącej w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i trzech typów ultradźwięków m.in. Lamba – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji. Ultradźwięki niszczą membranę komórek tłuszczowych powodując ich rozpad.

Wskazania do zabiegu

  • Nadmiar tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy: drugi podbródek, chomiki
  • Opadający owal twarzy
  • Wiotkość skóry
  • Nadmiar tkanki tłuszczowej w różnych obszarach ciała
  • Cellulit
  • Brak jędrności i sprężystości skóry
  • Rozstępy

ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

Rekomendujemy wykonanie serii 4-6 zabiegów.

ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

Przed zabiegiem zalecamy nawadnianie organizmu. 2 tygodnie przed wizytą należy wypijać 2-2,5 l wody dziennie.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Po zabiegu wskazane jest picie dużej ilości wody – ok. 2- 2,5 l dziennie. Ponadto w dniu zabiegu zalecamy rezygnację z gorących kąpieli, sauny oraz wysiłku fizycznego. Zaleca się także powstrzymanie od spożywania alkoholu.

RZECIWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

Ciąża, karmienie piersią, infekcje, stany zapalne, zmiany skórne w obszarze zabiegowym, nowotwory, implanty metalowe w miejscu zabiegowym, rozrusznik serca, choroba autoimmunologiczna skóry, choroby nerek i wątroby, zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica.

TECHNOLOGIA ACCENT PRIME

SELEKTYWNOŚĆ

Możliwość wykonywania zabiegu na różnych głębokościach skóry, co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność. Tkanki otaczające obszar zabiegowy pozostają nienaruszone.

ŁĄCZENIE TECHNOLOGII

Łączenie różnych technologii oraz opcji zabiegu wpływa na szybsze osiąganie rezultatów, zmniejszenie ilości sesji zabiegowych oraz bardziej długotrwałe efekty.

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć.

BEZPIECZEŃSTWO

Zabiegi są bezpieczne i skuteczne bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość, nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt.

KOMFORT

Stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia chronią przed bólem w trakcie zabiegu i zapewniają jego komfort.

EFEKTY ZABIEGÓW

ap3
accent5
accent4
accent14
ap1
ap2
ap4
accent17
accent16
accent10
ap5
accent15
p7
accent2
accent3
accent7
accent6
accent8
Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego klienta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech klienta, trybu życia, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.