Profi Laser stworzyły osoby, których wspólną pasją jest kosmetologia oraz zamiłowanie do najnowszych technologii wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Z zamiłowaniem wykonujemy swoją pracę, co przyczyniło się do tego, że w chwili obecnej poszerzyliśmy swój wachlarz usług i kompleksowo zajmujemy się całym ciałem. Systematycznie selekcjonujemy najlepsze technologie światowych marek z zakresu medycyny estetycznej wybierając takie urządzenia, które prezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają posiadane przez nie certyfikaty. Jakość wykonywanych usług i zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasz zespół nieustanie podnosi swoje kwalifikacje.

Specjalizujemy się w zabiegach:

Depilacji laserowej

Zabiegi depilacji laserowej ciała wykonujemy przy użyciu najnowszego, najszybszego i zarazem najmocniejszego systemu z cenionej na całym świecie serii LightSheer Desire firmy Lumenis, uchodzącej za najskuteczniejszy laser diodowy w depilacji.

Zamykaniu naczyń krwionośnych "naczynek"

Zabiegi zamykania rozszerzonych naczyń wykonujemy przy użyciu jednego z najnowocześniejszych urządzeń niemieckiej firmy Ascleption Laser Technologies lasera QuadroStar Pro Green. Unikatowa technologia lasera QuadroStar zapewnia szybkie, skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne zabiegi w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz innych części ciała. Laser QuadroStar idealnie zamyka drobne, powierzchniowe naczynia krwionośne, takie jak teleangiektazje, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste.

Liftingu powiek

Zabieg liftingu powiek wykonujemy przy użyciu wysokiej jakościu urządzenia Plasma IQ wyprodukowanego we Włoszech do zastosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.
Jest to inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek i stanowi alternatywę dla skalpela i zabiegu blefaroplastyki.

Usuwaniu zmarszczek Resurfacingu

Zabieg ten wykonujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera frakcyjnego nieablacyjnego Emerge™.Już po kilku zabiegach laserem pozbywamy się problemu w nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji sposób. Urządzenie posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Infuzji tlenowej

Tak zwany zabieg bankietowy wykonujemy przy użyciu urządzenia DermaOXY opatentowanego w Danii. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.
Jest to zabieg rekomendowany dla kobiet w ciąży oraz osbób leczących się onkologicznie.

Modelowaniu ciała i twarzy

Do modelowania ciała jak i usuwnia drugiego podbródka używamy wielozadaniowej platformy zabiegowej łączącej w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i trzech typów ultradźwięków m.in. Lamba – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji.Technologie ultradźwiękowe do niszczenia komórek tłuszczowych łączymy w procedurach zabiegowych z falą radiową, która ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych.
Jest to nasz Agent do Zadań Specjalnych.